Převodovky

Ondřej Zaleš


Převodovky , diferenciály a opravy

Email: zales@truckparts.cz
Skype: ozales

+420 703 142 882

Tomáš Sedláček


Převodovky , diferenciály a opravy

Email: sedlacek@truckparts.cz
Skype: tomas.sedlacek74

+420 731 155 194

Dušan Pytlíček


Velkoobchodní prodej a nákup

Email: pytlicek@truckparts.cz
Skype: dusan.pytlicek

+420 775 368 665
Logo Truckparts.cz

Kacmazlar

společnost Kaçmazlar Automotive Co. byla založena v roce 1987 jako rodinná společnost v Konya, která má sloužit domácímu i mezinárodnímu automobilovému průmyslu s vizí, že by se turečtí průmyslníci měli stát součástí světového trhu. Na základě získaných zkušeností a prokázané vysoké kvality od té doby se společnost Kaçmazlar Automotive stala předním výrobcem náhradních dílů pro automobilový průmysl s díly pro převodovky a diferenciály pro nákladní automobily a autobusy, zejména pro VOLVO a SCANIA.

Kaçmazlar Automotive, povzbuzený prosperujícím úspěchem a trvalou podporou zákazníků a po intenzivním investování do technologií, strojů a zkušených techniků, začal vyrábět díly motorů a převodovek pro MERCEDES, ZF GEARBOX, RENAULT, DAF, MAN, FORD, BMC, Také značky HINO a IVECO. Od loňského roku také nově pro VOLVO CE.

Stejně jako od roku 1987, Kaçmazlar Automotive pokračoval v investicích i letos; naše krytá plocha byla zvýšena na 30 000 metrů čtverečních a do výrobních linek byla přidána zařízení pro kování za tepla, aby se zlepšila kvalita produktu a výrobní kapacita, nyní jdeme do budoucnosti mnohem optimističtější a i s větší jistotou.

Posláním společnosti Kaçmazlar Automotive je dále rozvíjet tento vzkvétající úspěch, přeměňovat tento úspěch na vysoce kvalitní produkty a dobré služby pro naše zákazníky.

Logo Truckparts.cz

CEI

Založeno v roce 1969, C.E.I. Costruzione Emiliana Ingranaggi S.p.A má sídlo v Anzola dell'Emilia (provincie Bologna) v regionu Emilia Romagna, symbol tradice mechaniky „Made in Italy“.

Počáteční řada výrobků, sestávající výhradně z dílů pro převodovky a diferenciály, byla v průběhu let rozšířena zavedením dílů pro sortiment v oblasti řízení, brzdového systému, pérování a motorových součástí.

Náš závazek, vášeň, inovace a důvěra zákazníků vedly značku CEI k tomu, aby se stala světovým lídrem v obchodě s náhradními díly pro průmyslová vozidla.

Logo Truckparts.cz

Euroricambi

Myšlenkou společnosti Euroricambi ,od počátku svého založení roku 1979, je výroba náhradních dílů, které jsou dokonale zaměnitelné s originály, přičemž je třeba věnovat velkou pozornost výrobním procesům a použitým materiálům a dbát na detaily.

To je jediný způsob, jak zajistit účinnost a životnost mechanických součástí používaných na vozidlech provozovaných v často těžkých nebo dokonce extrémních podmínkách.

Řada produktů Euroricambi pokrývá většinu převodovek a diferenciálů pro užitková vozidla na trhu, jako jsou Mercedes-Benz, ZF Transmissions, Volvo, Scania, DAF, MAN, Renault Trucks, Iveco, Dana - Spicer Axles, Eaton - Fuller, MERITOR, Caterpillar a mnoho dalších.

Kromě klíčových produktů, jako jsou hřídele, převody, synchronizátory a kuželová soukolí, Euroricambi také poskytuje ložiska, olejová těsnění, převodovky a skříně diferenciálu a mnoho dalšího, ​​co by mohlo být nutné k opravě široké škály převodovek, které se používají v kamionové nebo autobusové přepravě. Naším základním cílem je dokonalost v zákaznickém servisu: okamžitá dostupnost dílů na skladě, rychlá a efektivní logistika, konkurenceschopné ceny a nejvyšší kvalita mezi poprodejními produkty na trhu.

Společnost Euroricambi se každý den snaží zlepšovat své služby zákazníkům, neustále vyvíjet nové produkty a nabízet životaschopnou alternativu k originálním dílům pro všechny nové mechanické převodovky uváděné na trh.